Kiedy gasną światła, świecące malowidła zamieniają te pokoje w światy ze snów!

Bogi Fabian wierzy, że poszukiwanie odpowiedzi w życiu jest niezbędne, dlatego patrzenie na sprawy przez różne sposoby może pomóc nam zrozumieć więcej – nawet o sobie. „Kiedy myślę o wszystkich ludziach, którzy czują się zamknięci w ich przestrzeni życiowej lub ich umysłach, chciałabym ich pocieszyć w każdy możliwy sposób.” – powiedziała Bogi. „Wierzę, że poprzez moją sztukę muszę wprowadzać ludzi w światło i ten niezwykły zakres spektrum. Ultrafioletowy. Ten magiczny świat pełen nowych kolorów ma o wiele więcej do zaoferowania, niż ludzie wierzyli w ciągu ostatnich kilku dekad. Czuję się osobiście zobowiązana do podniesienia promieniowania ultrafioletowego i blasku w ciemnych kolorach do poziomu, na który zasługują.”

Bogi stara się tworzyć atmosfery ze snów, malować ściany i podłogi i udoskonalać swoją sztukę źródłami energii. W ten sposób widz może doświadczyć rezultatów zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności i w ten sposób cieszyć się nim we wszystkich jego aspektach.

„Moim celem jest stworzenie niepowtarzalnych przestrzeni i pomieszczeń, dających im tożsamość i duszę, gdzie relaks i życie stają się doświadczeniem.”

Bogi Fabian stara się wprowadzać świat marzeń do rzeczywistości

„Moim celem jest stworzenie niepowtarzalnych przestrzeni i pomieszczeń, dających im tożsamość i duszę, gdzie relaks i życie stają się doświadczeniem”

Projekt „Aurora” za dnia

Reklama

Projekt „Aurora” w świetle UV

Projekt „Aurora” w ciemności

Projekt “Evolution” za dnia

Projekt “Evolution” w świetle UV

Projekt “Evolution” w ciemności

Reklama

Jej narzędzia również świecą w ciemności

Dzieło sztuki widoczne jest tylko wtedy, gdy następuje noc polarna

Po wystawieniu na działanie promieni UV

Kształt kopuły jest inspirowany branżą satelitarną Svalbard

„Czuję się osobiście zobowiązana do podniesienia promieniowania ultrafioletowego i blasku w ciemnych kolorach do poziomu, na który ludzie zasługują”

„I pozwolić Wszechświatowi stać się częścią naszego codziennego życia…”

Reklama
Chcesz więcej?