Kobieta fotografuje najpiękniejsze drzwi Londynu, które przypominają scenografię filmów Wesa Andersona!

Fotograf Bella Foxwell uchwyciła piękno Londynu, które wiele osób po prostu mija na co dzień – drzwi. Jej strona na Instagramie, odpowiednio zatytułowana „The Doors of London”, zawiera tęczowe fasady, które są tak dziwaczne, że wyglądają jak rekwizyty z filmów Wesa Andersona.

„Rozpocząłem to konto około dwa i pół roku temu jako wyzwanie.” – napisała Foxwell. „W poprzednim roku pracowałam nad budowaniem kont wielkich marek konsumenckich i chciałam zobaczyć, czy mogę wypromować to, co sama lubiłam, ponieważ już miałam obsesję na punkcie drzwi.”

Drzwi fascynują Bellę z kilku powodów. „Częściowo podziwiam ludzi, którzy tak bardzo dumni są z ich drzwi wejściowych, szczególnie tych, którzy są tak bardzo odważni, że wykorzystują silne odcienie farby lub ekstrawagancką kołatką.” – powiedziała Bella. „Częściowo, że drzwi są bardzo symboliczne, czy to dlatego, że reprezentują nowe możliwości, czy dlatego, że przypominają dom – jest w nich coś wyjątkowego.”

Od ulic Notting Hill do tętniącej życiem dzielnicy Brixton i dalej, rosnąca kolekcja Foxwell już przyniosła jej ponad 38 tys. obserwujących i na pewno wstrzyknie ci również zdrową dawkę inspiracji domowej. „Zwykle najpierw przeprowadzam trochę badań w różnych lokalizacjach, a następnie udajemy się z moim telefonem, aby wędrować i zobaczyć, co ciekawego mogę znaleźć.” – powiedziała. „Najlepiej czuję się, gdy natknę się na ulicę pełną przepięknych drzwi, o których nigdy nie wiedziałam. To nie zdarza się to często, ale kiedy to mnie spotyka, jest to bardzo ekscytujące.”

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?