Kobieta fotografuje swoją ropuchę w domku dla lalek, a ludzie ją pokochali!

Istnieje grupa na Facebooku o nazwie „Frogspotting”, to miejsce, w którym ludzie mogą porozmawiać o żabach, ropuchach, płazach i gadach. „I co z tego?” – zapyta większość z was. Okazuje się, że żaby są o wiele bardziej popularne niż można sobie wyobrazić, a ta niezwykle aktywna grupa ma ponad 63 000 członków, którzy dyskutują, śmieją się i kłócą o wszystkim związanym z tymi płazami.

Niedawno Savannah Mikell zaczęła przesyłać zdjęcia na forum swojego małego przyjaciela ropuchy, Toby’ego. 23-letnia Savannah najwyraźniej pozwoliła Toby’emu przenieść się do jej domku dla lalek, a zdjęcia jego leżącego na łóżku, grającego na pianinie i siadającego do miłego posiłku topią serca wszystkich!

„To domek dla lalek, który powstał dla mnie, gdy miałam 6 lat” – powiedziała Samantha. „Został wykonany przez moją ciotkę, która jest profesjonalnym budowniczym domków dla lalek.”

Jednak tak bardzo, jak chcielibyśmy uwierzyć, że Toby osiedlił się w kawalerce, rzeczywistość jest taka, że ​​jest bardziej wolnym duchem, który przychodzi i odchodzi, jak mu się podoba. „Toby żyje na moim ganku, lubi chować się za doniczką.” – wyjaśniła Savannah. „Widuję go od kilku miesięcy, zawsze mam ropuchy na moim ganku. Lubią się pojawiać, gdy pada deszcz.”

Ludzie pytają o Toby’ego i o to, jak bardzo cieszy się z zabawy. „Toby czuje się świetnie, nie przeszkadza mu to, że go zaadoptowałam, czasami karmię go robakami, więc wie, że go nakarmię, kiedy mnie odwiedzi.”

Słodkie, prawda? Savannah zaczęła przesyłać zdjęcia na „Frogspotting” jakiś czas temu. Wszyscy zostali przez nich natychmiast oczarowani. Kto mógłby oprzeć się urokowi młodego Toby’ego?

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu