Kobieta przezabawnie odtwarza stroje gwiazd używając jedzenia, a wynik jest lepszy niż oryginał!

Cosplay stało się bardzo popularnym hobby, ponieważ coraz więcej osób wchodzi w zabawę przebierania się za swoich ulubionych bohaterów i ludzi. Wszystkie te kostiumy mogą być drogie! Czasami trzeba być bardziej kreatywnym, pokonywać kilka zakrętów i jakoś wprowadzać innowacje.

22-letnia Sine Benjaphorn z Ratchaburi City w Tajlandii ma wielką pasję zarówno do cosplayu, jak i jedzenia. Postanowiła więc połączyć obie. „Uwielbiam jeść, więc pomyślałam, że jedzenie powinno być częścią moich kostiumów.” – powiedziała. „Dużo radości sprawia mi każdy kostium, a ja i moi krewni zjadamy je później.”

Jak widać, wyniki są spektakularne. Żywe kolory różnych owoców, warzyw i rzeczy takich jak papryczki chili tworzą oszałamiające efekty wizualne, a także oferują smaczne wartości po zakończeniu sesji zdjęciowej. To idealne rozwiązanie dla cosplayów budżetowych!

Sine jest uczennicą, ale stała się dość sławna w swojej ojczyźnie jako społeczny influencer. Ona robi parodie ubrań lokalnych i międzynarodowych celebrytów i zrobiła już wszystkich, od Rihanny do Kim Jong-Un. Otrzymuje pomoc od swojej matki i ciotki, aby stworzyć kreatywne i smaczne sukienki, jedna uderzająca żółta sukienka potrzebowała ponad 30 kg dżackfruitów do stworzenia.

Kobieta zaczęła robić kostiumy, aby pomóc w promowaniu swojego sklepu, w którym sprzedaje ubrania plus size, oczywiście zaprojektowane przez siebie. Jej sława wciąż rośnie, a wszyscy czekają, aby dowiedzieć się, co ma zamiar wymyślić! Czy ona ma jakieś plany, o których może nam powiedzieć? „Naprawdę chciałabym spróbować odtworzyć księżniczki Disneya!” – powiedziała Sine. Już nie możemy się doczekać!

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?