Kobieta robi materace dla szczurów, a także pasujące do nich piżamy, które są niezwykle urocze!

Psy lubią drzemać na kolanach właścicieli, koty przesiadują w kartonach, a szczury układają się do snu na… materacach. Autorka materacy dla szczurów nazywa je „rattresses”. Po tym, jak internautka @YEMolly znalazła ten niezwykły sklep na ETSY, musiała po prostu udostępnić urocze zdjęcia swoim obserwatorom na Twitterze. Zebrała łącznie ponad 20 tys. polubień do zdjęć, które przedstawiają szczury domowe cieszące się ręcznie robionymi malutkimi materacami w dopasowanej piżamie.

Te wygodne konstrukcje mają wymiary około 20×20 cm, a wszystkie materiały, z których są wykonane, są bezpieczne dla szczurów do codziennego użytku. Kobieta stojąca za tymi kreacjami nazwała swój sklep Lord Duncan the Rat na cześć swojego zwierzaka, który był wspaniałym wzorem dla wykonywania przedmiotów. Niestety Lord Duncan zmarł niedawno. Jednak sądząc po tych wszystkich miłych rzeczach, które ludzie o nim powiedzieli od czasu udostępnienia go w Internecie, jasne jest, że jego pamięć pozostanie na zawsze.

Instagram: @lord_duncan_the_rat

Oto odkrywczy post udostępniony na Twitterze:

@YEMolly:
„Odkryłam kobietę na Instagramie, która tworzy i sprzedaje materace dla szczurów i pasujące do nich piżamy. Materace nazywają się „ratresses”. Oto jej zwierzaczek, Lord Duncan.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu