Kobieta straciła swoją matkę, a wtedy jej mąż zdradził historię, którą trzymał w tajemnicy przez wszystkie lata!

Świat Nikki Pennington właśnie wywrócił się do góry nogami. Jej mama, ta jedna osoba, która zawsze była przy niej, podczas walki z lękami społecznymi Nikki, umarła. Żeby znieść żal, jej mąż wyjawił tajny list do Nikki. Otrzymał go od jej matki w dniu ślubu i od tej pory trzymał go w sekrecie. Zaangażowanie zarówno jego, jak i jej zmarłej matki, tak bardzo poruszyło Nikki, że musiała udostępnić ją online. I cieszymy się, że tak zrobiła. Wzruszająca wiadomość mówi wiele o małżeństwie i rodzicielstwie, o tych dwóch królestwach, do których nie można uzyskać zbyt wielu porad.

„Moja mama i mąż mieli dobre relacje.” – powiedziała Nikki. „Jestem wdzięczna, że był w stanie ją poznać, zanim zachorowała i zmarła.”

„Był w stanie stać się osobą, która pomaga mi z powodzeniem zwalczać lęki społeczne.” – dodała. „Przypomina mi rzeczy, które mogłaby powiedzieć lub zrobić moja mama, gdyby nadal tu była, by mi pomóc, korzystając z porady, którą dała mu w notatce.”

Reklama

Nikki Pennington niedawno musiała pożegnać się z jedną z najważniejszych osób w jej życiu – swoją mamą

Aby choć trochę pomóc jej znieść żałobę, jej mąż zdradził tajemnicę o jej mamie, którą trzymał od czasu ich ślubu

Reklama

Okazało się, że mama Nikki w dniu ślubu swojej córki dała swojemu zięciowi „poradnik” jak być wsparciem dla Nikki podczas jej załamań spowodowanych lękami społecznymi

Chciała, aby jej córka miała osobę, które może zaufać, gdy ona zginie. Cel udało się osiągnąć. Mąż wspierał Nikki i całkowicie przejął rolę jej mamy

Nikki opublikowała historię w internecie, aby podziękować swojej mamie

Reklama
Chcesz więcej?