Kobieta zabawnie opisała swoją psią przygodę na Twitterze! Rozbawi cię do łez!

Wiele szalonych rzeczy może się zdarzyć na spacerze z psem. Może twój pupil zacznie gonić wiewiórkę, a może to wiewiórka zacznie gonić twojego pupila. A może zabraknie smakołyków, więc twój czworonożny kumpel postanowi ukraść lody dziecku. Kto wie? Niedawna niespodziewana przygoda Cherie Priest i jej dwóch psów odbyła się na jednym z ich spacerów, jednak zdecydowanie wyprzedza tę listę.

„Greyson jest ogólnie przyjazny dla wszystkiego i wszystkich, jest grzeczny, choć często szczeka na inne psy.” – powiedziała Cherie. „Lucy jest trochę bardziej skomplikowana. Pochodzi z trudnej sytuacji i ma pewne problemy, a mianowicie – jest bardzo reaktywna w stosunku do psów. Lucy kocha szczenięta, uwielbia też małe psy.”

Pewnego dnia Chunk, szpic miniaturowy uciekł od właściciela, a jego pierwszymi celami byli członkowie sfory Cherie. Po raz pierwszy spotkali go z bliska. „Pewnego razu mama Chunka zobaczyła, że ​​nadchodzimy – i zgarnęła go, by go wprowadzić do środka.” – dodała Priest. – Potem przyszła odwiedzić Greysona i Lucy. Uwielbia psy! Po prostu wie, że Chunk może być trochę dziwakiem, to wszystko.”

Ta sytuacja była inna. Rozległy się wrzaski, warczenia, szczekania, jakiego można by się spodziewać po małej kulce, która uważa, że ​​jest bardzo zła. „Na początku myślałam, że to było zabawne.” Malutki szpic podbiegł do ogromnych psów Cherie, a właścicielka malucha biegła do nich wołając, aby psy nie zjadły jej pupilka. Cherie wiedziała, że jej futrzaki lubią małe zwierzęta, więc była spokojna. Chuck zaczął gryźć nogi Lucy, natomiast Greyson wszystkiemu się przyglądał. Duża suczka chciała się bawić, natomiast psy zaczęły pojedynek na siusianie wszędzie dookoła. Cherie próbowała opanować swoje 90-kilogramowe psy, próbując nie uszkodzić malca. W końcu właścicielka Chucka zabrała małego wojownika, przepraszając Cherie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a niespodziewane spotkanie rozpoczęło przyjaźń sąsiadujących psów.

A ponieważ Cherie jest pisarką, jej wątek na Twitterze jest niczym innym jak pięknie napisaną komedią akcji.

To jest Cherie Priest, dumna właścicielka psów

Reklama

A oto jej dwie olbrzymie pociechy: Lucy i Greyson

Reklama
Chcesz więcej?