Kot zostaje gwiazdą internetu, dzięki swoim oryginalnym minom!

Rexie jest żywym dowodem, że niepełnosprawność nie oznacza niemożności. Pomimo że ten 3-letni kot ma złamany kręgosłup i nie może kontrolować swoich dwóch tylnych nóg, ma jednak wyjątkową i optymistyczną osobowość. W rzeczywistości twarzyczka Rexie jest pełna ekspresji.

Właścicielka Rexie, Dasha Minaeva, twierdzi, że ​​istnieje między nimi pewien rodzaj powiązania, między kotem a fotografami. „Rezultaty nigdy nie są rozczarowujące!” – dodała.

Rexie był tylko kociątkiem, gdy jego poprzedni właściciele się nad nim znęcali, co poskutkowało paraliżem kociaka. Z czasem jednak nauczył się żyć pełnią życia bez względu na swój stan. „On nawet nie wie, że jest niepełnosprawny.” – mówi Dasha. „Robi wszystko tak samo jak inne koty, tylko że nie jest w stanie sam skorzystać z toalety, ale po to jest jego człowiek!” Dzielna kobieta adoptowała kotka po jego uratowaniu od poprzednich właścicieli i od tego czasu są nierozłączni.

Początkowo Minaeva zabrała kota na wózek inwalidzki, aby pomóc mu w poruszaniu się po domu. Wkrótce okazało się jednak, że jest mało przydatny. „On robi wszystko o wiele lepiej bez tego. Koty są bardzo niezależne i doskonale się dostosowują, a Rexie jest bardziej mobilny i komfortowy chodząc i biegając na swoich dwóch nogach.”

Rexie jest niepełnosprawny, ale w żaden sposób to nie powstrzymuje go od bycia niesamowitym!

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?