Ktoś upuścił iPhone’a podczas jazdy 134 km/h na rollercoasterze, ale pewien mężczyzna go złapał!

Żyją wśród nas ninja z refleksem jak błyskawica. Nowozelandczyk Samuel Kempf udowodnił nam wszystkim, że ludzkie ciało jest niesamowite. Kiedy jechał kolejką górską w Barcelonie w Hiszpanii, zobaczył spadającego iPhone’a i chwycił go, gdy leciał w powietrzu.

Samuel udostępnił film na YouTube i uzyskał ponad 1,71 miliona wyświetleń w mniej niż dwa dni! To o wiele więcej, niż można by liczyć. Ponadto, wideo skomentowało ponad 580 osób, z których większość chwaliła mężczyznę za jego nadludzki wyczyn zręczności.

„Byłem w Hiszpanii w Port Aventura podczas przejażdżki Shambhala i widziałem, jak osoba kilka rzędów przede mną upuszcza swojego iPhone’a X. Krótko mówiąc, złapałem go. Ta kolejka górska porusza się z prędkością ponad 130 km/h… była kiedyś najwyższą i najszybszą kolejką górską w Europie… dopiero niedawno jej rekord został pobity.” – napisał Samuel w opisie pod filmem na YouTube.

Mężczyzna odwiedzał Hiszpanię jako przedstawiciel Nowej Zelandii w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Samuel powiedział mediom, że podczas jazdy w Szambali zobaczył, jak mężczyzna upuścił iPhone’a na spód samochodu i głośno zażartował, że powinni przygotować się na złapanie smartfona.

„Jazda zaczęła się i zupełnie o niej zapomniałem, bo akurat skupiłem się na chwili, a potem po pierwszym spadku unieśliśmy się i zobaczyłem, jak telefon leci w moją stronę, więc wyciągnąłem rękę i udało mi się go złapać.” – powiedział mężczyzna.

Samuel zwrócił telefon osobie, która go upuściła, która nagrodziła pierwszego piłkarza, kupując mu wideo z przejażdżki kolejką górską. Jednak Samuel później stracił swój własny zegarek Apple Watch, który spadł mu z dłoni podczas innej jazdy. Z pewnością był to niszczycielski dzień dla produktów Apple. Być może jest jeszcze jeden ninja, który złapał zegarek Samuela? Być może wkrótce się dowiemy.

Kolejka górska Shambhala w parku Port Aventura w Hiszpanii ma 78 metrów wysokości, a podczas jazdy osiąga aż 134 km/h. Była to mistrzyni w Europie do czasu otwarcia Hyperionu w Energylandii w Polsce latem ubiegłego roku. Wszystko, co można powiedzieć, to to, że mamy nadzieję, że Samuel odzyska swój zegarek i że istnieje mnóstwo piłkarzy jeżdżących na kolejkach górskich!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu