Loki to nowy najbardziej niezadowolony kot internetu!

Niektóre zwierzęta są urocze i puszyste, niektóre ekscytujące i niebezpieczne, a niektóre, cóż… zrzędliwe. Poznaj Lokiego, kota sfinksa, który wygląda jakby stale coś mu się nie podobało.

Loki mieszka z rodziną – Sara i Brent z Brooklynu w stanie Nowy Jork. „Ten kot ma więcej osobowości niż jakiekolwiek zwierzę, jakie kiedykolwiek spotkałem.” – napisała Sara na blogu ‚Dziewczyny i ich koty’. „Jesteśmy nierozłączni. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi.”

Loki weszła w życie pary na dzień przed Halloween w 2014 roku, po miesiącach poszukiwań, ponieważ Brent jest uczulony na koty, więc adoptowanie zwierzaka było dla nich sporym wyzwaniem. „Loki jest niesamowicie czuły, milutki i gadatliwy, uwielbia drzemki na brzuchu, z apetytem je kurczaka i jajecznicę.”

„Krótko po tym, jak go adoptowaliśmy, założyłam profil na Instagramie poświęconą wyłącznie Lokiemu. Szybko stał się popularny przez jego pozornie zrzędliwą postawę i wyjątkowy wygląd.” – dodaje szczęśliwa właścicielka.

„Loki pomógł mi powrócić do kreatywnych i optymistycznych części siebie, ponieważ od dłuższego czasu czułam się niezmotywowana i smutna. Zwierzęta są niesamowitymi uzdrowicielami i jestem wiecznie wdzięczna za towarzystwo Lokiego i jego wspaniałomyślną lojalność.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu