Ludzie płaczą ze śmiechu gdy widzą jak żona fanki „Avengers” nazwała bohaterów!

Film „Avengers: Infinity War” miał premierę 23 kwietnia 2018 roku i stał się 14. najbardziej kasowym filmem wszechczasów. Ale jeśli nie jesteś fanem Marvela, prawdopodobnie musisz trochę nadrobić zaległości, by w pełni cieszyć się tą wersją. Gabrielle Regan-Waters chciała zobaczyć, jak dobrze jej żona, Brenda, zna superbohaterów, więc poprosiła ją, by nazwała gwiazdy „Infinity War”. Warto jednak wspomnieć, że Brenda widziała tylko dwa filmy Marvela, zanim podjęła wyzwanie (Kapitan Ameryka i Thor 2: Mroczny Świat). Wyniki okazały się tak złe, że w rzeczywistości są dobre. W zabawny sposób.

„Widziałam wszystkie filmy Marvel Cinematic Universe i jestem z pewnością bardziej zaznajomiona z bohaterami niż ona.” – powiedziała Regan-Waters. „Ale nie jestem częścią fandomu. Po prostu cieszę się z filmów, kiedy wychodzą.”

„Brenda widziała zwiastun ‚Infinity War’ i była zmieszana przez różne postacie. Była trochę zaznajomiona z niektórymi z nich tylko dzięki osmozie popkultury, więc zastanawiałam się, ilu z nich rzeczywiście znała.”

Gabrielle poprosiła swoją żonę, by nazwała ich na Twitterze i szybko stało się to popularne, gromadząc ponad 133 tys. polubień i 56 retweetów.

Jednak Gabrielle wątpi, czy to spowoduje, że Brenda zainteresuje się Marvelem. „Oglądała ‚Kapitana Amerykę’, ponieważ lubi Chrisa Evansa, ale nie jest do końca pewna, dlaczego widziała ‚Thora 2’ w kinie w 2013 roku. Tak jak powiedziałam, jestem tylko przypadkowym fanem, więc nie zamierzam zachęcać jej do czegoś, z czego nie będzie się cieszyć. Pozostanie ona tak samo niedoinformowana jak teraz.”

Reklama

Oto imiona bohaterów „Infinity War” według Brendy, niezorientowanej w temacie superbohaterów:

Reklama
Chcesz więcej?