Ludzie po zobaczeniu tych zdjęć nie mogą uwierzyć, że to mieszkanie ma tylko 22 m²!

Urbanizacja szybko się rozwija, ponieważ coraz więcej ludzi gromadzi się w dużych miastach z obszarów wiejskich, aby znaleźć lepsze możliwości dla siebie. To powoduje dużą presję na mieszkania, a ludzie postanawiają mieszkać w coraz mniejszych przestrzeniach, gdy ceny rosną.

A Little Design, zespół projektantów z Tajpej na Tajwanie, wymyślił świetny przykład maksymalizacji przestrzeni w mieszkaniu o powierzchni 22 metrów kwadratowych. Biorąc pod uwagę ich klientów, którzy dużo podróżują za granicę i potrzebują tylko dobrego snu i gorącej kąpieli w domu, priorytetowo traktowali rzeczy jak antresolę na łóżko i biurko, i sprytnie wykorzystali pustą przestrzeń, czyniąc ją elastyczną dla różnych potrzeb.

Uwzględniono każdy centymetr przestrzeni w mieszkaniu, a kolorystyka dębu i bieli sprawia, że ​​wnętrze jest jasne i przestronne. Z pewnością chciałbyś zamieszkać w takim mieszkaniu! Ten rodzaj inteligentnego, świadomego projektu staje się coraz bardziej istotny w dzisiejszych wielkich miastach, co stanowi praktyczny przykład tego, co jest możliwe.

Reklama

Chcesz więcej?