Ludzie ratują bezdomne pitbulle, a jeden z nich ma zakręcone uszy!

Świat jest pełen smutnych opowieści o zaniedbanych zwierzętach, które zostały pozostawione same sobie bez żadnego jedzenia ani odpowiedniego domu. Niestety, bez względu na to, jak bardzo różne schroniska i organizacje próbują powstrzymać to straszliwe zachowanie, ludzie wciąż porzucają urocze zwierzęta, które mogą być wspaniałym dodatkiem do czyjejś rodziny. I chociaż te niefortunne historie sprawiają, że zaczynasz wątpić w ludzkość, to są osoby na tym świecie, które starają się jak najlepiej pomóc biednym zwierzętom, które desperacko potrzebują naszej miłości.

Ostatnio organizacja o nazwie Pit Sisters dowiedziała się o dziesięciu porzuconych szczeniętach. Urocze szczeniaki rozpaczliwie potrzebowały opieki, ponieważ wszystkie były brudne i zainfekowane robakami. Pit Sisters to organizacja, która powstała 7 lat temu. „Naszą misją jest kształcenie, orędowanie i ratowanie psów bez głosów.” – powiedzieli Pit Sisters.

Ale jeden szczeniak wyróżniał się od nich wszystkich, a miał na imię Cynamon. Z niewiadomych powodów, Cynamon ma uroczo ukształtowane uszy, które przypominają ludziom bułki cynamonowe. Po udostępnieniu jej zdjęć w internecie schronisko szybko zyskało dużą uwagę. „Nie spodziewaliśmy się, że Cynamon przyciągnie tyle uwagi, ale z pewnością cieszymy się, że tak zrobiła.”

W wieku zaledwie 5 tygodni Cynamon, podobnie jak jej bracia i siostry, wymagała natychmiastowej opieki zdrowotnej. Na szczęście Cynamon została przyjęty przez kochającą i troskliwą rodzinę, która ma już trzy urocze psy. Teraz ma 8 tygodni, ma kochającą rodzinę, a jej smutne doświadczenie z zaniedbanymi właścicielami to przeszłość.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu