Magik sprawia, że przysmaki znikają, a reakcje psów są bezcenne!

Boże Narodzenie to z pewnością pora roku, kiedy internet jest pełen ciekawych materiałów. Kiedy zbliżają się Święta, ludzie wydają się odczuwać ducha dobroci i czasami starają się pomagać potrzebującym. I choć takie prezenty są najczęściej dzielone między ludźmi, zwierzęta nie są, na szczęście, zapomniane.

John Stessel połączył siły z reżyserem Robem Blissiem i TBS, aby odwiedzić schronisko dla zwierząt Town of Hempstead w Nowym Jorku, gdzie dodali odrobinę magii, by przywyknąć do ziemskiego życia. Ich pomysł na świąteczną zabawę? Prywatny pokaz magii dla psów, pełen smakołyków i zachwytu.

Stessel koncentruje się na tworzeniu magicznych, podnoszących na duchu treści i od 16 lat robi magiczne sztuczki. „Gdybym miał zdefiniować moją misję, to chciałbym rozsiewać tyle radości, ile to tylko możliwe. Niezależnie od tego, czy wykonuję magię w mojej rezydencji w klubie Red Rabbit, w moim programie na żywo, czy z uroczymi psami ze schroniska – moją misją zawsze było szerzenie pozytywów zarówno w prawdziwym życiu, jak i w Internecie.” – powiedział magik.

Wspólnie z reżyserem postanowili nakręcić scenę pokazując magiczne sztuczki psom schroniskowym i cieszymy się, że to zrobili, ponieważ reakcje szczeniąt są naprawdę bezcenne. Niektóre psy były zdezorientowane, inne wręcz odmówiły poradzenia sobie z zanikaniem smakołyków, a niektóre nawet zaczęły skakać.

Najlepsza część tej całej kampanii? Ekspozycja! Stessel umieścił film w nadziei, że psy pokazane w video zostaną zaadoptowane. Jak mówi wiadomość na początku filmu, była to doskonała okazja, aby pochwalić się tym, że psy schronienia mają wspaniałe osobowości i są pełne życia.

„Chcieliśmy stworzyć wyjątkowy moment dla psów ze schronisk dla zwierząt, aby przywieźć im magię świąt, aby pokazały swoje urocze osobowości i miejmy nadzieję, pomóc im znaleźć domy.” – wyjaśnił Stessel.

Chociaż John sprawił, że smakołyki znikają, aby zobaczyć reakcje psów, zespół oświadcza, że ​​po zakończeniu zdjęć psy zostały obsypane wszystkimi smakołykami, o których mogły śnić.

„Opinia publiczna była wielkim wsparciem! Tworząc film, każda chwila wydawała się, jakbyśmy robili coś naprawdę wyjątkowego i na tyle publicznego, że wszyscy odczuli to samo uczucie, które odczuliśmy podczas tego procesu. „- zakończył magik.

Reklama

Chcesz więcej?