Małżeństwo odkryło, że ich drogi przecięły się już 11 lat przed poznaniem!

Przeglądając kilka swoich starych fotografii, małżeństwo pana Ye i pani Xue z Chengdu w Chinach dokonało zadziwiającego odkrycia. W roku 2000, 11 lat przed swoim spotkaniem, zostali razem uchwyceni na zdjęciu, oboje byli w tym samym miejscu w tym samym czasie, nie wiedząc o tym.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nierealne, ale należy pamiętać, że Chiny to kraj liczący ponad miliard ludzi, para nie mieszkała w jakimś małym miasteczku, w którym oboje dorastali, ale w ogromnym mieście Qingdao, po drugiej stronie tego rozległego kraju. Szanse na tak bliskie spotkanie ze swoim przyszłym partnerem, na wiele lat przed nawiązaniem kontaktu, są niezwykle małe.

Ponad dziesięć lat po zrobieniu tego zdjęcia para poznała się w Chengdu, pobrali się i mieli dzieci. To było w domu matki pani Xue, gdzie natknęli się na dawno zapomniane zdjęcie.

„Słyszałem, jak wspomniała wcześniej, że była w Qingdao, a ja także pojechałem do Qingdao i zrobiłem zdjęcia na Placu Czwartego Maja. Jeszcze tego o sobie nie wiedzieliśmy.” – powiedział Ye. Od razu rozpoznał fotografię pani Xue. „Kiedy zobaczyłem zdjęcie, byłem zaskoczony i dostałem gęsiej skórki!”

Panu Ye udało się odnaleźć zdjęcie, które zrobił w tym samym czasie i miejscu. Niedługo potem opowiedział historię niezwykłego spotkania, które stało się popularne w mediach społecznościowych w Chinach.

Przyjaciele pary interpretowali to zdjęcie jako znak, że ich przeznaczeniem jest bycie ze sobą razem, podczas gdy para jest zszokowana mocą przeznaczenia i wierzy, że spotkanie było cudem. Miasto Qingdao zajmuje teraz szczególne miejsce w ich sercach.

„Wygląda na to, że Qingdao jest, z pewnością, dla nas jednym z najbardziej wyjątkowych miast. Kiedy nasze dzieci będą starsze, znowu pójdziemy do Qingdao i zrobimy sobie zdjęcie.”

Reklama

To zdjęcie pani Xue, zrobione 18 lat temu

Ten facet w tle to Pan Ye, który zrobił zdjęcie w tym samym momencie

Reklama

Dlaczego te dwa zdjęcia mają znaczenie?

Ponieważ 11 lat później pobrali się

„Kiedy zobaczyłem zdjęcie, byłem zaskoczony i dostałem gęsiej skórki”

Reklama
Chcesz więcej?