Matthew Perry dołącza do Instagrama, pozyskuje ponad 4 miliony obserwujących w mniej niż 24 godziny, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow odpowiadają!

Jeśli jesteś podobny do nas, to z pewnością widziałeś każdy odcinek „Przyjaciół” 20 razy. Cytujesz kwestie z serialu przy każdej okazji. Gdy znajdziesz kogoś, kto nie widział „Przyjaciół”, natychmiast pożyczysz mu całą swoją kolekcję DVD. Jest to twój ulubiony pochłaniacz czasu, gdy czujesz się trochę przygnębiony albo nie masz nic do roboty.

Fani „Przyjaciół” cieszą się, że Matthew Perry, który grał Chandlera Bing’a, w końcu założył konto na Instagramie! A czy wiesz, ilu ludzi kocha Matta? Cóż, zyskał ponad 4 miliony obserwujących na Instagramie w ciągu jednego dnia.

Jennifer Aniston, która grała stylową Rachel Green w serialu, oraz Lisa Kudrow (która zagrała Phoebe Buffay) powitały Matta na Instagramie publikując razem ich zdjęcia.

Matthew Perry w końcu założył konto na Instagramie!

Zdobył ponad 4 miliony obserwujących w ciągu jednego dnia!

View this post on Instagram

Think I’ve got a shot with her?

A post shared by Matthew Perry (@mattyperry4) on

Jennifer Aniston przywitała go na Instagramie dowcipnym komentarzem i zdjęciem.

Lisa Kudrow była również zachwycona!

Courtney Cox opublikowała kilka nostalgicznych zdjęć obsady.

Jennifer Aniston niedawno sama założyła konto na Instagramie, zaczynając od opublikowania tego kultowego zdjęcia obsady.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu