Meksykańsko-amerykańscy rodzice byli zszokowani po narodzinach blond córeczki o jasnej skórze!

Ktoś kiedyś powiedział, że każda osoba jest cudem. I chociaż prawdą jest, że wszyscy jesteśmy w różnych kształtach i rozmiarach, powszechne jest przekonanie, że genetyka nie jest rosyjską ruletką. Dlatego większość rodziców oczekuje, że ich dzieci będą wyglądać jak oni, ale cóż, niektóre z tych cudów są bardziej zaskakujące niż inne i pozostawiają rodziców w szoku. Tak właśnie było w przypadku pary meksykańsko-amerykańskiej, Edith i Raula Garcia.

Edith Garcia i jej mąż Raul byli zaskoczeni, ale zachwyceni, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się kolejnego dziecka w 2013 roku. Mieli już jedną wspaniałą córeczkę Mariah i byli podekscytowani, że mogą powitać kolejną małą na świecie. Ale po porodzie w czerwcu 2014 r. w pokoju zapanowała cisza (oczywiście oprócz krzyków dziecka) po zobaczeniu, jak noworodek ma porcelanową skórę i całkowicie blond włosy! „Nie wiedziałam, co myśleć.” – powiedziała Edith.

Ani ona, ani jej mąż Raul nie wiedzieli, że posiadają gen albinizmu. Gen albinizmu jest recesywny, co oznacza, że ​​ludzie mogą go przenosić bez wpływu na siebie, a zatem nigdy nawet się nie dowiedzieć.

Stan Tatiany jest spowodowany przez gen, który powoduje brak pigmentacji w oczach, włosach i skórze. „Po urodzeniu córeczki, moja matka zapytała dziadka, czy znał jakichś krewnych z tą przypadłością i potwierdził, że byli tacy, ale byli co najmniej pięć pokoleń wstecz.” – powiedziała Edith. Okazało się, że historia rodziny Raula była podobna, ponieważ miał dalekich kuzynów z tą chorobą. Edith mówi, że początkowo nie byli pewni stanu córki, co skłoniło ich do zakwestionowania tego i przeprowadzenia wielu badań.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu