Mężczyzna obudził się z drzemki i znalazł bezdomnego kociaka śpiącego na jego brzuchu, postanowił go zatrzymać!

Nieważne jest, w jaki sposób poznajesz kogoś, ważne jest to, kogo poznajesz. A w przypadku mężczyzny z Canberra w Australii była to nietypowa przygoda. Ali Safa nigdy nie miał zwierząt domowych i był trochę samotnikiem, więc nie miał też wielu przyjaciół. Ale ten spadł prosto na jego kolana.

Kiedy Ali Safa od niechcenia wyszedł na zewnątrz, aby cieszyć się dniem, nie spodziewał się niczego wielkiego. „Właśnie sprawdzałem swój telefon, naprawdę nie robiłem nic specjalnego.” – powiedział. I zanim się zorientował, zasnął.

Kiedy obudził się z drzemki, nie był sam. „Na początku myślałem, że to szczur.” – wspominała Ali. „Ale zanim zdałem sobie sprawę, że jest kotkiem, nie przejmowałem się tym, czy ma pchły, czy nie, bo jeśli tak, prawdopodobnie już miałbym je na sobie.”

Wyjął telefon i zrobił kilka zdjęć. Po przesłaniu ich na Reddit, ludzie natychmiast zaczęli zadawać pytania na temat tego, jak kociak się czuje i czy pojawiły się jakieś nowe zmiany.

„Ona jest najbardziej zabawnym kotem, jakiego kiedykolwiek widziałem i najbardziej upartym i poszukującym uwagi. Naprawdę nie mogę zrobić jednej rzeczy w domu bez jej włóczenia się wokół mnie. Zrezygnowałem z uczenia jej spania w jej małym łóżku, które kupiłem, teraz dzielimy nasze łóżko, a jej małe posłanie właśnie zbiera kurz w kącie mojego pokoju.” – odpisał mężczyzna. Ali już ją nazwał – Angel.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu