Młode lisy pojawiły się na podwórku, a ich zdjęcia są urocze!

Wiosna ma się dobrze i prawdziwie wyrasta, teraz dochodzi do momentu, w którym wylęgają się jaja, kwitną kwiaty i dzikie zwierzęta rodzą młode. W zależności od tego, gdzie przebywasz na świecie, młode lisy prawdopodobnie zostaną zauważone między kwietniem a lipcem.

Te zabawne i dociekliwe stworzenia są po prostu słodkie, jak widać na tych zdjęciach udostępnionych przez użytkownika Reddita – Vechrotex. Młode, zaciekawione z misją eksploracji, wędrowały po ganku babci Vechrotexu i zajrzały do ​​środka.

Lisica mama pilnuje rzeczy, podczas gdy jej młode badają, weranda babci jest niewątpliwie ciekawym miejscem dla rodziny. „Mama przychodzi o wiele częściej niż dzieci.” – wyjaśnia Vechrotex. „Zawsze jest blisko, kiedy jej maluchy są na ganku.”

„Tutaj, w Illinois, spotykamy rude lisy na terenach zalesionych, widzimy je często i to nie jest tak wielka sprawa.” – powiedział Vechrotex. „Pewnego dnia moja babcia zobaczyła małego lisa i zrobiła mu zdjęcie. Dzieliła się ze mną zdjęciem i myślałem, że to takie słodkie, że postanowiłem to opublikować. Cieszę się, że udało mi się uszczęśliwić tak wielu ludzi!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu