Nastolatki zniszczyły 320 000 000 lat historii w kilka sekund, co doprowadza ludzi do furii!

Wiatr, deszcz i lód wyrzeźbiły skały Brimham przez ostatnie 320 milionów lat. Stał się nawet punktem orientacyjnym National Trust i Obszarem o wybitnym pięknie naturalnym, przyciągając turystów do podziwiania plenerów North Yorkshire w Anglii. Na początku tego miesiąca wandale uszkodzili go w kilka bezmyślnych sekund.

„Około godziny 20:45 w piątek, 1 czerwca, widziano grupę pięciu młodych ludzi, którzy popychali kamień na szczycie jednej z turni.” – powiedział policjant z North Yorkshire Police. „Spowodowało to, że skała opadająca z urwiska spowodowała uszkodzenie powierzchni urwiska. Szkody, które spowodowały, są niezastąpione i znajdują się obecnie w potencjalnie niebezpiecznym stanie.”

„Ten incydent spowodował nie tylko znaczne szkody zarówno na skale, jak i na ziemi, ale odpowiedzialni również narazili się na niebezpieczeństwo i stworzyli potencjalne zagrożenie dla innych odwiedzających Brimham Rocks.”

Helen Clarke z National Trust dodała: „Dla niektórych osób mogło to być zabawne. W rzeczywistości jest to po prostu zupełnie bezużyteczne i niepotrzebne.”

Podczas gdy wszyscy wściekają się na nastolatków w mediach społecznościowych, policja prosi o pomoc. „Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat tożsamości osób odpowiedzialnych, skontaktuj się z funkcjonariuszami.”

Skały Brimham stały się obszarem o wybitnym pięknie naturalnym, przyciągając turystów do podziwiania tego krajobrazu na północy Yorkshire

Ale co wiatr, deszcz i lód wyrzeźbiły przez ostatnie 320 milionów lat, kilku wandali zniszczyło w ciągu kilku sekund

Reklama

„Około godziny 20:45 w piątek, 1 czerwca, widziano grupę pięciu młodych ludzi, którzy popychali kamień na szczycie jednej z turni”

„Spowodowało to, że skała opadająca z urwiska spowodowała uszkodzenie powierzchni urwiska”

„Szkody, które spowodowały, są niezastąpione i znajdują się obecnie w potencjalnie niebezpiecznym stanie”

„Incydent nie tylko spowodował znaczne uszkodzenia zarówno skały, jak i całej powierzchni skalnej”

Reklama

„Osoby odpowiedzialne również naraziły się na niebezpieczeństwo i stworzyły potencjalne zagrożenie dla innych odwiedzających Brimham Rocks”

„To mogło być zabawne dla niektórych osób. W rzeczywistości jest to całkowicie bezsensowne i niepotrzebne”

W miejscu wandalizmu osoby za to odpowiedzialne podpisały się, wydrapując imiona w kamieniu

Aktualnie policja szuka podejrzanych

Reklama
Chcesz więcej?