Nauczyciel przebrał się za Michaela Myersa z filmu „Halloween” i zrobił zabawnie przerażającą sesję zdjęciową!

Znowu jest ta pora roku, kiedy wszyscy szukają sposobów, aby się przestraszyć. Niektórzy decydują się na udekorowanie swoich domów w taki sposób, że dreszcze przechodzą po plecach przechodniów. Inni wykorzystują całą swoją pomysłowość do tworzenia najbardziej przerażających kostiumów, które sprawiają, że ich współpracownicy i przyjaciele boją się podczas imprez Halloween. Nie zapominajmy też o tych, którzy lubią odpoczywać i oglądać horrory, delektując się nieprzyzwoitą ilością słodyczy. Ale tylko nieliczni mają pomysł celebrowania najbardziej mrocznego święta w roku za pomocą przerażających sesji zdjęciowych. Cóż, przynajmniej ten nauczyciel o tym pomyślał, w wyniku czego w Internecie krążą zarówno przezabawne, jak i przerażające zdjęcia.

Jest niezaprzeczalne, że ten nauczyciel, Ben Hartnell, z Westerville, Ohio, uwielbia kostiumy. W rzeczywistości tak bardzo je kocha, że ​​nie boi się przebrać do swojej pracy. Niedawno stworzył niezwykle popularną sesję zdjęciową w szkole, w której pracuje.

Do sesji zdjęciowej Hartnell wybrał prawdopodobnie najbardziej przerażający scenariusz, jaki można sobie wyobrazić. Zamienił się w Michaela Myersa, niesławnego slashera z filmów o Halloween. Choć może się wydawać, że taka sesja zdjęciowa byłaby rozlewem krwi, wydaje się, że w scenariuszu Hartnella Myers dobrze się bawi. Cóż, przynajmniej dopóki nie wpakuje się w kłopoty i nie zostanie wysłany do biura dyrektora. Biedny Myers. Ale tym razem nikogo nie zabił!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu