Ojciec, córka i zwierzęta mieli robione to samo zdjęcie przez 10 lat – dziwne, jak mało rzeczy się zmieniło!

Odkąd Tiffany była noworodkiem, jej matka robiła dokładnie takie samo zdjęcie, jej przytulającej się z ojcem, kotem i psem, co roku przez 10 lat. Chińskie media społecznościowe zostały poruszone przez te zdjęcia, co pokazuje, że Tiffany dorosła na uroczą 10-latkę, podczas gdy bardzo niewiele wokół niej się zmieniło.

Pierwsze zdjęcie zostało zrobione w 2008 roku, kiedy mama Tiffany zdała sobie sprawę, jak słodko wyglądają razem. „Byłem bardzo zmęczony. Pewnie właśnie zmieniłem pieluszkę córki i odpoczywałem na sofie. Po prostu spała u mojego boku.” – powiedział pan Wong, ojciec Tiffany. „I nagle moje zwierzaki podeszły do ​​kanapy i nie mogłem się ruszyć ani o centymetr.”

Opuszczając zaledwie 3 lata na 10 ostatnich lat, zaczęła się tradycja Tiffany, gdy miała 5 lat. Zauważyła, jak cudowne jest oryginalne zdjęcie i poprosiła matkę, by zrobiła inne w ten sam sposób. I tak się zaczęło, z każdym kolejnym rokiem. „To nie jest coś wyjątkowego, ale będą to dobre wspomnienia, gdy spojrzymy na to za 10 czy 20 lat.” – powiedział pan Wong.

Zdjęcia rozpoczęły obecnie internetowy trend w Chinach, a wiele osób dzieli się z swoimi uroczymi zdjęciami rodzinnymi. Pan Wong docenia radość i uznanie, jakie otrzymały jego posty i ma nadzieję rozpowszechnić ważną wiadomość o swoich pupilach. Wiele chińskich rodzin decyduje się porzucić swoje zwierzęta, gdy kobieta zajdzie w ciążę, z powodu obaw o higienę.

Pan Wong postanowił nie porzucać ukochanego psa i kota, których sam uratował ze schroniska. Pomimo ostrzeżeń ze strony rodziców, chce udowodnić ludziom, że na pewno jest możliwe trzymanie zwierząt domowych w czasie ciąży. „W czasie ciąży mojej żony mieliśmy co najmniej dwa zwierzęta domowe, a 10 lat temu moja córka nie została przyjęta do szpitala.” – powiedział Wong.

Oto Tiffany i jej ojciec, pan Wong, którzy 10 lat temu zaczęli rodzinną tradycję

2008

Reklama

2013

2014

2015

Reklama

2016

2017

2018

Miejmy nadzieję, że utrzymają tradycję przez wiele lat!

Reklama
Chcesz więcej?