Oto 30 najbardziej imponujących cosplayerów z rosyjskiego Starcona!

Cosplay jest szybko rozwijającym się fenomenem w znacznie większej kulturze fanów, która coraz bardziej się rozgałęzia w świat mainstreamu. I to nie jest niespodzianka! San Diego Comic Con to chyba największe wydarzenie nie tylko dla wszystkich fanów science fiction i cosplayerów wszelkiego rodzaju, ale także jedna z największych okazji do celebrowania różnych filmów, komiksów i programów telewizyjnych, aby nie tylko rozsławić materiał, ale także przedstawić swoje gwiazdy. Dzięki tej popularności Comic Con oraz inne podobne wydarzenia rozwijają się i dzieją na całym świecie.

Rosyjski Starcon właśnie się zakończył, a ponieważ wszyscy cosplayerzy w końcu mają trochę czasu na odpoczynek, tysiące zrobionych na nim zdjęć są publikowane w mediach społecznościowych. Kolorowe ujęcia pokazują nie tylko ludzi bawiących się i wchodzących w interakcje z różnymi rekwizytami, ale także mistrzowsko wykonane kostiumy, które artyści pokazali.

Uczcijmy tę niezwykle wymagającą formę sztuki. Przecież cosplaying często łączy szycie, makijaż, performance i wiele więcej!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu