Oto niezwykli przyjaciele Pacco i Nova – fretka i owczarek niemiecki!

Niezwykłe przyjaźnie pomiędzy zwierzętami są doskonałym dowodem na to, że miłość nie zna granic. I ta dwójka doskonale to wie. Owczarek niemiecki Nova i fretka Pacco od samego początku uwielbiają siebie nawzajem. Ich właścicielka, Diana Grib, powiedziała, że żyją razem, jakby nie wiedzieli, że są inni.

Diana powiedziała, że najpierw przygarnęła Novę. Od momentu, gdy ją dostała, kobieta przedstawiła ją wszystkim zwierzętom, w tym szczurom, kotom i papugom. Diana spędziła sporo czasu ucząc swojego szczeniaka, jak dogadać się ze wszystkimi. Kiedy Nova stała się dorosła, Diana wyruszyła po drugie zwierzę, o którym marzyła. Kontaktując się z wieloma hodowcami fretek, jej głównym priorytetem było zdobycie takiej, która umie dogadać się z psami. Ostatecznie jej poszukiwania zabrały ją do Krakowa, gdzie dostała Pacco.

Nova i Pacco również mają pewne podobieństwa. Są zarówno ciekawi, zabawni, jak i odważni. Ich dopasowane osobowości i fakt, że oboje poznali inne zwierzęta, gdy dorastali, są prawdopodobnie głównymi powodami, dla których tak dobrze się dogadują. Kiedy się poznali, Pacco zwiedzała nowy dom, podczas gdy Nova śledziła swojego nowego przyjaciela jak cień. Po kilku dniach Pacco zaczęła zwracać na nią uwagę i zaczęła się zabawa.

Instagrm: @nova_n_pacco

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu