Otyła kotka stała się popularna, ponieważ zdenerwował ją podwodny trening!

Otyła kotka o imieniu Cinderblock niedawno stała się popularna z powodu braku entuzjazmu do ćwiczeń. 19 października w Szpitalu Weterynaryjnym Northshore w Bellingham w stanie Waszyngton udostępniono film o wyjątkowo uroczym, ale chorobliwie otyłym kocie używającym jednej łapy do poruszania się na bieżni, co jest częścią jej schematu odchudzania. Film natychmiast stał się niesamowicie popularny, z ponad 10 milionami wyświetleń i prawie 500 000 polubieniami na Twitterze.

Poznaj Cinderblock – bardzo dużą kotkę która nie lubi ćwiczeń. Podczas gdy Cinderblock boryka się ze swoją wagą, została zabrana do weterynarza i objęta programem redukcji masy ciała. Program obejmuje podwodną bieżnię, ale ten kotek wykorzystał najmniej wysiłku do ćwiczeń.

Od czasu opublikowania pierwszego filmu z Cinderblock szara kotka stała się celebrytką w Internecie. Od tego czasu szpital weterynaryjny okresowo aktualizuje informacje o postępach Cinderblock. Tysiące ludzi uwielbia zabawne pierwsze wideo, w którym widać Cinderblock siedzącą na krawędzi bieżni i używającą tylko jednej łapy do poruszania nią. „Trenujesz?” – w tle filmu można usłyszeć lekarza weterynarii.

„Ta bajeczna kotka jest otyła, co wpływa na jej jakość życia. Pomagamy jej utracić wagę poprzez dietę i ćwiczenia. Jednak niechętnie bierze udział w ćwiczeniach.” – tak został podpisany film. Wiele osób jej kibicuje, a niektórzy nawet używają ją jako motywację do własnej metamorfozy odchudzania!

Instagram: @northshore_vet

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu