Para przyprowadziła psa na sesję przedślubną, a wynik jest zabawny!

Jeśli chodzi o wesela, sesja przedślubna jest jedną z rzeczy, o których pary rzadko myślą. Sesja przedślubna, która zwykle odbywa się na kilka dni lub miesięcy przed ślubem, ukazuje młodą parę w różnych scenariuszach głęboko zakochanych, przygotowanych do wspólnego spędzenia życia. W końcu nawet po 20 lub 30 latach małżeństwa ludzie wciąż patrzą na te zdjęcia, pamiętają wielki dzień i to wywołuje uśmiech na ich twarzach. Zwykle jest to chwila czystej miłości w trakcie ostatecznych przygotowań do największej okazji w ich życiu. Niektórzy mogą nazwać to okazją do cieszenia się chwilą spokoju i robienia pięknych zdjęć do zapamiętania na zawsze. Dla pary z Campo Grande w Brazylii ich sesja przedślubna zostanie im zapamiętana nie tylko do końca życia, ale pozostanie w pamięci tysięcy ludzi.

To, co miało być osobistą sesją przedślubną, stało się prawdziwym hitem w Internecie, kiedy 32-letni biznesmen Alfredo Garcia da Silva i 26-letnia prawniczka Joyce Sabino Greffe postanowili zabrać swojego psa na sesję zdjęciową. Thor, który ma zaledwie 9 miesięcy, całkowicie podbił Internet dzięki swoim zabawnym pozom, które stały się popularne w mediach społecznościowych. W ciągu niecałego dnia jego zdjęcia miały 60 000 udostępnień i dotarły do ​​ponad 6 milionów osób!

Alfredo i Joyce ustalili datę ślubu na wrzesień tego roku i mieli już sesję przedślubną w gospodarstwie. Nie podobało im się jednak to, że nie zezwalano na sprowadzanie Thora z powodu innych zwierząt na terenie. Postanowili więc zrobić kolejną sesję zdjęciową, tym razem ze swoim uroczym członkiem rodziny.

„Każdy fotograf chce prowadzić, ustawiać sceny, ale z Thorem było inaczej, to on rządził na sesji. To była świetna zabawa, cały czas się śmialiśmy. Z 1500 zdjęć wykonanych podczas sesji wybrałem najlepsze 80.” – mówi fotograf Nicolas Carrelo. W tym tygodniu Nicolas obchodzi 10-lecie pracy w zawodzie i mówi, że był to wspaniały prezent z reperkusją dzieła. „Nie spodziewałem się całego tego sukcesu, jestem bardzo szczęśliwy i mogę powiedzieć na pewno, że Thor wniósł wielki wkład w moją karierę.” – podsumowuje.

Instagram: @nicolascarrelofotografia

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu