Park rozrywki Gwiezdnych Wojen o wartości 1 miliarda dolarów jest prawie skończony, a oto aktualne zdjęcia!

„Gwiezdne Wojny” odegrały ważną rolę w dzieciństwie wielu ludzi, a nawet dorosłych. Pozostaje jednym z najbardziej kultowych i wpływowych filmów w całej historii nowoczesnego kina i naprawdę udało się zjednoczyć i zainspirować miliony ludzi na całym świecie.

Możliwość doświadczenia tego kultowego scenariusza w prawdziwym życiu jest marzeniem wielu fanów i wkrótce będzie to możliwe po tym, jak Disney ogłosi, że stworzy nie jeden, ale dwa parki Gwiezdnych Wojen, które fani będą mogli odwiedzić wkrótce. Nic dziwnego, że po opublikowaniu wiadomości o nowych ekscytujących witrynach fani z całego świata byli jeszcze bardziej podekscytowani.

Poinformowano, że „Star Wars: Galaxy Edge” będzie kosztować około 1 miliarda dolarów i zostanie ukończony do 29 sierpnia. Jeśli przyjrzysz się bliżej zdjęciom, zauważysz, że budowane są wieże z okrągłym wierzchołkiem, które będą częścią Placówki Czarnej Iglicy – i wyimaginowanej wioski, która jest również częścią świata Gwiezdnych Wojen.

Pojawi się również kilka restauracji, a także pierwsze miejsce Disneya do sprzedaży napojów alkoholowych. Twórcy twierdzą, że inspirowali się głównie architekturą miast Bliskiego Wschodu, w tym Jerozolimy i Stambułu.

Wiadomości o Galaxy Edge po raz pierwszy opublikowano w 2015 roku. Obecnie budowane są dwa parki o tematyce Gwiezdnych Wojen, jeden w Anaheim w Kalifornii, który zostanie otwarta 31 maja, a drugi w Orlando na Florydzie 29 sierpnia. Park w Orlando będzie największą jednotematyczną ekspansją lądową w parku Disneya o powierzchni 14 akrów.

Fotografem tych zdjęć jest użytkownik Twittera o nazwie „bioreconstruct”, który jest wielkim fanem parków rozrywki oraz zdjęć lotniczych. „Fotografia lotnicza to moje hobby od dawna.” – powiedział internauta. „Często latam. Fajnie jest obserwować zmiany w czasie. Bardzo ekscytujące było śledzenie budowy Star Wars Galaxy’s Edge.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu