Pierwsza na świecie influencerka-pszczoła próbuje zebrać fundusze, aby uratować swój gatunek!

Współczesny świat ciągle się zmienia, a zmiany te wpływają nie tylko na przyrodę, ale są również okrutne dla wielu gatunków zwierząt. Rolnictwo przemysłowe, pasożyty, patogeny, zmiany klimatu i wiele innych czynników powodują, że gatunki stają w obliczu zagrożenia, a czasem nawet wyginięcia. Jednym z gatunków, który ostatnio podniósł świadomość społeczną na temat jego upadku, są pszczoły. Chociaż ważne jest, aby poważnie zająć się tymi problemami i podjąć pilne działania, aby pomóc zagrożonym gatunkom, nie oznacza to, że musi to być nudne!

Dlatego przedstawiamy pierwszą wpływowa pszczołę o imieniu B, która zbiera pieniądze na ratowanie pszczół, z których wiele znika co roku. Najnowsza gwiazda mediów społecznościowych „Instafamous” ma ponad 122 tys. obserwujących i wciąż rośnie na swoim koncie na Instagramie. To właściwie pszczoła miodna CGI, a ludzie stojący za tym zabawnym kontem to Foundation de France (FDF), wiodąca sieć firma filantropijna utworzona przez rząd francuski w celu ratowania pszczół. Ich charytatywny fundusz stara się sfinansować działania, które pomogą uratować malejącą populację pszczół. „We Francji ponad 30% rodzin pszczelich ginie co roku.” – czytamy na stronie Bee Fund. „Ochrona pszczół ochroni także człowieka.”

B ma na celu uratować świat, generując przychody z reklam za pośrednictwem mediów społecznościowych, a następnie przekazując wszystko na cele charytatywne Bee Fund. Oznacza to, że im więcej mają obserwujących, tym łatwiej im osiągnąć cel. Instagram B jest bardzo podobny do tych efektownych influencerów na Instagramie: doskonałe ujęcia w pięknych sceneriach, rozciąganie porannych pozycji jogi w przyrodzie, odpowiadanie na komentarze w wannie, popisywanie się doskonałymi nogami, podziwianie wspaniałych zachodów słońca w Montmartre itp. Więc warto ją obserwować!

Instagram: @bee_nfluencer

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu