Pies czeka na powrót swojego właściciela do domu w wyjątkowy i zabawny sposób!

Każdy właściciel psa wie, jak bardzo ich ukochane zwierzątka za nimi tęsknią, kiedy ich nie ma w domu, nawet jeśli to tylko szybki spacer na pocztę. Dokładnie w momencie, gdy wrócisz, twój pupil po prostu tryska radością, gotowy do świętowania twojego przybycia.

Ale ten 6-letni Vizsla Murray nie jest zwyczajnym przykładem. Ten pies ma swój własny twórczy sposób pokazania, jak szczęśliwy jest, gdy jego właściciel w końcu przyjeżdża do domu, a Internet już go kocha. Zamiast machać ogonem i przygotowywać się do przytulania, Murray wspina się na najwyższy punkt domu swojego właściciela, AJ Allee, aby z dumą powitać go w wyjątkowy sposób.

„Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, dopóki nie przyszli sąsiedzi i nie zadzwonili do naszych drzwi.” – powiedziała AJ Allee. „To było przerażające, ponieważ baliśmy się, że skoczy lub spadnie. Poruszał się tak szybko po dachu i podbiegł do krawędzi, po czym zatrzymał się.

AJ Allee najpierw próbował dostać się na patio i spróbować zabrać Murraya, a potem znaleźć drogę i zablokować wejście, aby zapobiec ponownemu pojawieniu się.

„To trwało 3 dni.” – powiedzial AJ Allee. „Znalazł inne miejsce, więc zaakceptowaliśmy to. Wtedy stało się zabawnie.”

To jest Murray, 6-letni pies Vizsla

Niedawno internet zakochał się w nim po tym, jak zobaczył go, jak witał powracającego właściciela w bardzo wyjątkowy sposób

Zamiast machać ogonem i przygotowywać się do przytulania, Murray wspina się na najwyższy punkt domu swojego właściciela AJ Allee

AJ Allee mówi, że nigdy nie słyszał o psie wspinającym się po dachach w ten sposób. Co za wyjątkowy pupil!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu