Po przełamaniu nadgarstka ten mężczyzna przemienił opatrunek w Rękawicę Nieskończoności!

„Niedawno złamałem nadgarstek i zdecydowałem, że zamiast chodzić z prostym białym opatrunkiem, zrobię to po swojemu.” – opowiada Chris Davies. „Po wyjściu z premiery„Avengers: Koniec gry” wydawało się to jedyną logiczną rzeczą do zrobienia!”

Pierwszym krokiem było przekształcenie jego gipsu w złoto. Nałożył na niego złotą metaliczną farbę akrylową. Miał kilka klejnotów rzemieślniczych i po prostu je wymierzył i dopasował do swojej „rękawicy”. Miał poważne wątpliwości, czy na tym etapie nadal był to dobry pomysł!

„Planowanie projektu. Musiałem użyć lewej ręki (jestem praworęczny), więc było to szczególnie trudne!” – wspomina Chris. „To było tylko testowanie złotej farby 3D do tkanin, aby sprawdzić, czy mógłbym stworzyć grzbiety na rękawicy. W końcu farba 3D była dołączona. Użyłem standardowego czarnego markera, aby rozpocząć detalowanie. Użyłem metalicznego brązu akrylowego i trochę czarnego, aby rozpocząć wygładzanie i dodawanie cieni. Skończyło się na dodaniu kleju PVA do farby do klejnotów. Miało to pomóc mu w przyklejeniu i nadać im błyszczący połysk. Użyłem srebrnego pióra, aby dodać subtelne akcenty, aby pomóc w aluzji głębi w detalach.”

Oto efekt ostateczny!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu