Poznaj Gringo, kota, który podbije twoje serce!

Instagram jest domem dla wielu zwierząt o unikalnych cechach, ale ten kotek jest naprawdę kimś! Poznaj Gringo, rocznego brytyjskiego krótkowłosego kociaka, który ma tak wyrafinowane wąsy, że prawie słychać jego akcent. Wszystko, czego teraz potrzebuje, to cylinder, para okrągłych okularów i fajka tytoniowa i powinien dostać swój własny program detektywistyczny z epoki wiktoriańskiej.

Ten roczny kotek mieszka we Francji ze swoimi właścicielami Sabrine i Romain oraz jego bratem Milko. Gringo miał prawie 60 000 obserwujących na Instagramie, gdy jego konto zostało zhakowane na początku tego roku. Teraz próbuje dostać się tam, gdzie był ze swoją nową stroną.

„Gringo to szczęśliwy kotek, pełen życia i o naprawdę miłej osobowości. Uwielbia bawić się przez cały dzień i całą noc, psocić, wspinać się na zasłony, drapać kanapę i wskakiwać do roślin.” – powiedziała Sabrine. „Lubi stać na tylnych łapkach, jak surykatka. Może pozostać w tej pozycji przez kilka minut, a to jest przezabawne!” Wygląd Gringo jest zdecydowanie wyjątkowy, podobnie jak jego nastawienie. „Gringo zawsze wącha nasze talerze, aby sprawdzić, czy jest coś dobrego do jedzenia!”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu