Prezent 5-latka dla jego taty stał się popularny, a fani „Calvina i Hobbes” go pokochają!

Ten uroczy, 5-letni chłopiec to Ty i pochodzi z Oklahoma City. Były urodziny jego taty Austina, więc Ty i jego mama zaplanowali, by zrobić idealny prezent dla fanów „Calvina i Hobbesa”, takich jak Austin. Dlatego wymyślili zorganizowanie sesji zdjęciowej.

„Zdjęcia były pomysłem mojej żony.” – powiedział zachwycony Austin. „Jednak pokazała Ty’owi oryginalny wydruk Calvina i Hobbesa, oceniając jego zainteresowanie projektem. Stwierdził, że jest to zabawne i zdecydowanie chciał spróbować naśladować każdy obrazek.”

Jak można się przekonać, wykonał świetną robotę! Chłopiec jest naturalnym aktorem, a sposób, w jaki dowiedział się o swojej internetowej sławie, jest zabawną historią samą w sobie. „Pewnego dnia dąsał się, ponieważ moja żona i ja najwyraźniej zwracaliśmy większą uwagę na coś, co robił jego 2-letni brat, niż to, co robił Ty.” – powiedział Austin. „W końcu dramatycznie krzyknął: ‚nikt nie myśli, że jestem zabawny!’ Fajnie było mu powiedzieć, że co najmniej 40 tys. ludzi go uwielbia!”

Ty idzie w ślady swojego ojca i staje się wielkim fanem Calvina, chociaż wciąż jest za młody, aby w pełni zrozumieć humor tego komiksu. Austin sam zaczął się bardzo młodo. „Wyraźnie pamiętam, że czytam te komiksy były ze mną od bardzo młodego wieku i zawsze znajduję rezonans z Calvinem,” – opowiada Austin. „Ten prezent od mojej żony i Ty’a zawierał opublikowane zdjęcie i komplet wszystkich komiksów Calvina i Hobbesa. To był idealny prezent!”

Reklama

5-letni Ty zrobił najlepszy prezent urodzinowy dla swojego taty, Austina

Odtworzył niesamowitą różnorodność wyrazu twarzy bohatera z ukochanego komiksu jego taty, „Calvina i Hobbes”

Reklama

Wszystkie zostały później umieszczone w zabawnym kolażu dla taty

Oto rezultat:

Reklama
Chcesz więcej?