Rodzice nie mogą uwierzyć własnym oczom, gdy widzą nagranie psów pomagających dziecku w ucieczce, aby dało im smakołyki!

Bracia Golden Retriever Bleu i Colby, są już sławni. Wideo z ich czasów szczenięcych, gdy brali udział w kolacji ma ponad 13 milionów wyświetleń na YouTube. Ponownie stało się o nich głośno po dokonaniu ucieczki z więzienia – dzięki czemu uwolnili ich partnera w przestępstwie, aby mogli dostać swoje przekąski.

Maluch Chloe ma zaledwie 15 miesięcy, a ona i psy są najlepszymi przyjaciółmi. Sprytne psy szybko zorientowały się, że Chloe jest o wiele bardziej hojna w stosunku do przekąsek niż jej mama i tata, co jest jeszcze jednym powodem, aby spędzać z nią czas tak często, jak to możliwe! „Colby rozsiada się pod wysokim krzesełkiem Chloe co noc.” – powiedział tata Chris. „Ostatnio urosła na tyle wystarczająco, że dosięga do pojemnika ze smakołykami psów, więc upuszcza je dla nich, ku naszemu rozczarowaniu.”

Kiedy nadchodzi pora śniadania, a szczekanie w stronę mamy i taty nie przynosi żadnej reakcji, psy zabierają się do pracy. „Kiedy 6 rano się rozkręcają. Jeśli jeszcze nie zostały nakarmione, szukają wszelkiego sposobu do jedzenia.” – powiedział Chris. Cicho otwierają drzwi do pokoju Chloe, wkradają się do środka i budzą ją z liźnięciami i delikatnymi kuksańcami. Kiedy się budzi, szczenięta prowadzą ją w kierunku przekąsek, a mała Chloe jest zbyt szczęśliwa, by mogła im odmówić!

Mama Chloe, Nina, zdumiała się, widząc, jak rano błąka się po korytarzu, ponieważ nie jest jeszcze wystarczająco duża, by otworzyć drzwi do sypialni. Postanowiła ustawić kamerę, aby dowiedzieć się, co się dzieje, a nagranie z „ucieczki z więzienia” jest zbyt urocze! „Na pewno dokładnie wiedzą, co robią.” – powiedział Chris. „A Chloe karmi je celowo.”

Prawdziwy mały syndykat przestępczości! Jednak ich psotne poranki dobiegają końca, ponieważ menedżer firmy zajmującej się oprogramowaniem, Chris i jego żona Nina, która jest pielęgniarką, przenoszą się teraz do domu, w którym bezpieczeństwo będzie jeszcze mocniejsze.

Oto bracia Golden Retriever – Bleu i Colby

15 miesięcy temu przywitali małą Chloe w rodzinie i pokochali ją

„Są wyjątkowo delikatni wobec niej, zwłaszcza Bleu.” – powiedział tata Chris

„Czasami Colby trochę się podnieca, widać, że często zbliża się do jej twarzy i ją liże”

Są najlepszymi przyjaciółmi, zwłaszcza, że psy odkryły, że Chloe jest o wiele bardziej hojna w stosunku do przekąsek niż mama i tata

„Colby rozsiada się pod wysokim krzesełkiem Chloe co noc”

Reklama

Pewnego ranka mama Chloe, Nina, znalazła małą dziewczynkę błąkającą się po korytarzu

Była zaskoczona, ponieważ maluch nie był wystarczająco duży, by otworzyć drzwi do sypialni

Rodzice postanowili zbadać to i obejrzeć materiał z kamery w pokoju Chloe

To, co znaleźli, było zarówno zabawne, jak i urocze

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu