Rodzice udostępniają zdjęcia przed i po posiadaniu dzieci, a różnica jest zabawna!

Niektóre rzeczy zmieniają cię na zawsze. Ale ani pierwsza miłość, ani ukończenie szkoły, ani cokolwiek innego nie wpływają na ciebie tak dużego wpływu jak wychowywanie dziecka. Mike Julianelle, człowiek stojący za blogiem o nazwie „Dad and Buried”, zaczął zabawny trend, inspirując ludzi do dzielenia się zdjęciami przed i po tym, jak zostali rodzicami, aby pokazać, jak dzieci zrujnowały im życie.

Sam Julianelle ma dwoje dzieci. „Munch ma 7 lat, a Hammer 2.” – powiedział Mike. Od dawna dzieli się z boleśnie zabawną prawdą o rodzicielstwie na swoim blogu. „Tworzyłem serię memów pokazujących przedmioty, które moje dzieci zniszczyły i po tym, jak opublikowałem zdjęcie mojej twarzy „przed i po”, użytkownik zasugerował, żebym zrobił całą serię. To był świetny pomysł!”

Mike twierdzi, że jego blog ma na celu zapewnić poczucie humoru i poczucie solidarności rodzicom, którzy zmagają się z wyzwaniami wychowywania dzieci. „Zawsze chodziło o to, by nie traktować tej sprawy zbyt poważnie, a te zdjęcia są świetnym sposobem na wizualne przedstawienie tego.” Każdy, lubi żartować, wszyscy kochamy nasze dzieci, ale nie można zaprzeczyć, że rodzicielstwo sporo kosztuje!”

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?