Rosyjska artystka tworzy tak piękne hafty, że wyglądają jak namalowane!

Very Shimunia jest rosyjską hafciarką, która tworzy marzycielskie, miniaturowe krajobrazy, które z biegiem czasu stają się jeszcze piękniejsze. Wraz z rosnącą liczbą obserwujących na Instagramie – ponad 200 tysięcy osób, łatwo zauważyć, że jej talent i wyobraźnia nie osiągnęły maksimum.

Utalentowana kreatorka jest całkowicie samoukiem i podobnie jak wielu artystów była inspirowana „miłością”. „Postanowiłam po prostu spróbować i kiedy zrobiłam mój pierwszy haftowany kawałek, który mi się podobał, ktoś do mnie napisał, że to niewiarygodne i przepiękne. Wtedy postanowiłam kontynuować.” – powiedziała Shimunia.

Minęło pół roku, zanim przedstawiła swoją wizję publiczności. „Zaczęłam publikować moje eksperymenty z haftami na Instagramie i ludzie zaczęli mnie pisać ‚czy mogę to kupić?’ i pomyślałam – czemu nie?”

Dzięki żywym bluesom, kapryśnym różom i głębokim fioletom, każdy kawałek przenosi cię do świata stworzonego przez Shimunię, inspirowanego naturą i muzyką. Stworzenie zawiłych szczegółów w zależności od trudności, trwają od trzech dni do miesiąca.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu