Rosyjska Cosplayerka potrafi przekształcić się w dowolną postać!

Wraz ze stale rosnącym szumem wokół cosplayu, ludzie stają się całkowicie kreatywni dzięki narzędziom, z których korzystają: od tanich artykułów gospodarstwa domowego po jedzenie. I chociaż wyniki tych eksperymentów w stylu parodii mogą być zabawne, zdecydowanie doceniamy tradycyjne klasyki cosplay stworzone z makijażu, peruk i kostiumów.

21-letnia rosyjska piosenkarka, wizażystka i bogini cosplayu Jules Gudkova ma niezwykłe umiejętności talentu, które przerabiają ją na bohaterów popularnych filmów, programów telewizyjnych, kreskówek współczesnych i dziecięcych, a nawet zabawek z niezwykłą dokładnością. Pewnego dnia jest niewinną księżniczką, innego – kapryśną animowaną postacią lub złym bohaterem. I choć jej niesamowite wcielenia wyglądają na łatwe, gwarantujemy, że wymaga to wiele czasu i wysiłku.

Połączenie różnych mediów, gatunków i kreatywnych narzędzi sprawia, że ​​przemieniające głowę przeróbki uzupełniają każdy gust. Od maniaków po małe księżniczki, jej oszałamiający artyzm zbudował imponującą publikę 83 tys. obserwatorów na Instagramie.

Nie zachęcamy cię do zmiany wyglądu, bo miłość do siebie zawsze jest najważniejsza, ale przekształcenie się w kogoś, kim nie jesteś może być zabawne. Oto kilka inspiracji na następny Comic-Con lub bal przebierańców!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu