Rosyjski blogger parodiuje zdjęcia gwiazd i ma już ponad 20 000 obserwujących na Instagramie!

Od czasu do czasu, podczas przewijania naszych profili na Instagramie lub Facebooku, natrafiamy na zdjęcia celebrytów, które wydają się… zbyt przesadne. W większości przypadków możemy po prostu się z tego śmiać, dzielić się nim z naszymi przyjaciółmi i iść dalej, jednak ten zabawny blogger postanowił przenieść to na wyższy poziom.

Yuriy Isterika to fascynująca postać, która udostępnia swoje parodie na Instagramie. Używa wszystkiego, co ma do zaoferowania, aby stworzyć „ulepszone” wersje znanych celebrytów. Mimo, że jego „grafika” składa się głównie z rosyjskich celebrytów, to od czasu do czasu tworzy parodie światowych gwiazd.

Wszystko zaczęło się, gdy Yurij przypadkiem zauważył zdjęcie dwóch słynnych celebrytów. Jedna z nich trzymała piękny talerz i Yuriy nie mógł się powstrzymać, ale pomyślał, że talerz wygląda jak zlew. Pomyślał też, że jedna z warg gwiazdy wygląda jak zrobiona z frytek… i tak narodziła się pierwsza parodia.

Blogger postanowił odtworzyć dziwaczne zdjęcia sławnych osób, a internetowi to się podobało. Otrzymał wiele sympatii i pozytywnych komentarzy zachęcających go do robienia kolejnych parodii.

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?