Rosyjski rybak udostępnia przerażające zdjęcia stworzeń z głębin morza!

Roman Fedortsov spędza większość czasu na trawlerach rybackich. Jednak niektóre z jego połowów kończą się rozgłosem w internecie, zamiast cichym trawieniem w czyimś brzuchu.

„Mam 39 lat i pracuję na trawlerach od siedemnastu lat.” – powiedział Roman. „Mieszkam w Murmańsku w Rosji, jest to duży port i dlatego po studiach zapisałem się na Uniwersytet Morski, moja specjalizacja ma wiele wspólnego z technologią wędkarską, wiem jak przygotować ryby do zamrożenia i dalszej dostawy do klienta.”

Roman przywiózł większość tych zdjęć z mórz norweskich i Barentsa, a niektóre z nich wylądowały na brzegu Oceanu Atlantyckiego.

Będąc na wyprawie rybackiej, Roman i jego koledzy żyją w sześciogodzinnych cyklach. Pracują przez sześć godzin, a potem odpoczywają przez kolejnych sześć. I tak w kółko. „Mamy złapać komercyjne ryby, takie jak dorsz, plamiak, halibut, karmazyn, śledź, makrela i tak dalej.” – dodał. „Najbardziej ekstremalnymi rybami, jakie kiedykolwiek złowiłem są: płaszczak, Siganus, samogłów, Malacosteus…”

„Podczas mojego czasu pracuję w fabryce ryb, jestem odpowiedzialny za przetwarzanie ryb, więc muszę kontrolować innych marynarzy, podczas gdy oni też pracują.”

Roman bardzo lubi znajdować niezwykłe typy ryb na pokładzie. „Zdecydowałem się tworzyć konta w mediach społecznościowych, ponieważ wiele osób nie ma pojęcia, jak wyglądają niektóre z nich, jestem pod wrażeniem pojawiania się ryb głębinowych i chcę dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi ludźmi.”

„Nigdy nie bałem się złowionych ryb.” – powiedział. „Zawsze jestem pod wrażeniem.”

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?