Sesja zdjęciowa „Z Archiwum X” z lat 90. szokuje nawet w 2018 roku!

Lata 90-te były okresem, kiedy wszyscy oszaleli na punkcie Tamagotchi, faceci nosili matowe końcówki, a dżins rządził wszystkimi szafami. Był to także czas, kiedy duet Muldera i Scully’a z popularnego programu telewizyjnego o UFO, „Z Archiwum X”, zdobył serca milionów widzów na całym świecie. Wciągające dialogi i intrygująca fabuła nie tylko sprawiły, że serial stał się kultowym klasykiem, ale także spowodował wzrost zainteresowania zjawiskami paranormalnymi. Zdjęcia dwóch gwiazd serialu, również powinny być uważane za jedno z nich, ponieważ wyglądają na zupełnie nie z tego świata.

Kultowy fotograf David LaChapelle, znany ze swoich zwariowanych sesji zdjęciowych, zanurzył Davida Duchovnego i Gillian Anderson w świecie swojej szalonej wyobraźni, która już w tamtych czasach była dość odważna. Mocne kolory, dziwne ustawienia, dzikie włosy i makijaż mieszają się ze sobą i wciągają w zdjęcia, które po prostu krzyczą latami 90-tymi.

Proponujemy umieszczenie tych zdjęć w dziale „nadprzyrodzonych działań związanych z podróżami w czasie”, ponieważ sprowadzą Cię do klimatów science-fiction.

Reklama

Chcesz więcej?