Spaceruje o 3 rano, szukając inspiracji do surrealistycznych dzieł

Christo, w 2014 r. rozpoczął szkołę projektowania. Po ukończeniu studiów jego prace były bardzo zwyczajne, ponieważ projektant graficzny zazwyczaj wykonuje pracę dla innych (tak sądził). Pewnego dnia zainteresował się artystami, którzy mają wybitne umiejętności w zakresie techniki cyfrowej. Tworzą oni dzieła sztuki w oparciu o potrzeby, pasję, uczciwość, wyobraźnię i osobowość. Dlatego Christo zaczął się uczyć o świecie cyfrowych artystów.

Dlaczego wybrał surrealistyczną grafikę? Inspiracja pojawiła się, gdy zobaczył surrealistyczny kolaż kompozycji na przykładzie Fajara P. Domingo. Jego praca bardzo pasowała do gustu Christo. Z tego powodu zaczął szukać kreatywnych artystów na Instagramie. Według niego surrealistyczna grafika to swoboda wyobraźni, a osoby zajmujące się tą sztuką pokazują, kim naprawdę są. Christo zaczął uczyć się o surrealistycznej grafice. Znalazł informacje o wybitnych artystach z przeszłości, takich jak Salvador Dali i René Magritte, którzy do tej pory są jego inspiracjami.

Przez wiele miesięcy był samoukiem i w końcu udało mu się znaleźć własny styl. Czterokrotnie zmieniał styl pracy, aby został zaakceptowany przez opinię publiczną. Niektóre z jego poprzednich dzieł nie odzwierciedlały jego charakteru. Christo zmienił swoją codzienną rutynę. Często wychodzi na spacer lub jeździ rowerem o 3 nad ranem tylko dla inspiracji. Czasami inspiruje go muzyka i filmy (najbardziej lubi produkcje Wes Andersona). Do tej pory, Christo tworzy sztukę dla innych, jednak zawiera w nich cząstkę siebie. Wierzy, że wszystko na świecie jest sztuką – to zależy od tego, jak się na nią patrzysz.

#1 Nauka i sztuka

#2 Lizak globus

#3 Wiosłowanie w kosmosie

#4 Nie tutaj

#5 Saturnowy rożek

#6 Rotacja czasu

#7 Nieskończoność od wewnątrz

#8 Pistabilny

#9 Sok pomarańczowy

#10 Wodna radioaktywność

Reklama

#11 Sprzątanie

#12 Botaniczne myślenie

#13 Efekt szklarni

#14 Najsłodsze pożegnanie

#15 Nyktofilia

#16 Niewinność

#17 Głowa mola książkowego

#18 Podświadomość

#19 Kwiecista

#20 Mary Poppins

#21 Nostalgiczna obecność

#22 Chloris

Reklama

#23 Marsjańska obserwacja

#24 Hula-dziura

#25 Platyna

#26 Ospałość

#27 Mała Niedźwiedzica

#28 Fatamorgana

#29 Kompozycja gołębi

#30 Uroda

#31 Ktoś ją pokocha

#32 Lato

#33 Czerwone kwiaty

#34 Brak zaufania

Reklama
Chcesz więcej?