Sposób, w jaki zareagował mąż na zwycięstwo jego żony jest przezabawny!

W każdym dobrym związku twój partner jest osobą szanującą twoje życiowe osiągnięcia. Mąż Zach Sturino pokazał internetowi, jak dobrze pasuje do tej roli po tym, jak jego żona, Stephanie, wygrała pierwszy wyścig, jaki kiedykolwiek biegła. Pogratulował jej robiąc coś lepszego niż dając złoty medal.

Pracując nad zabawną magią Photoshopa, Zach umieścił Stephanie w biegu Pampeluny, w kilku klasycznych scenach filmowych i innych zabawnych otoczeniach.

„Stephanie nie tylko musiała zająć się o mnie po kontuzji, ale także nadal pracowała na pełen etat, opiekowała się dziećmi, och, a także WYGRAŁA wyścig w zeszły weekend.” – powiedział mąż, który obecnie dochodzi do siebie po operacji kolana. „Jestem z niej taki dumny i bardzo wdzięczny. Jest prawdziwym mistrzem!”

„Biegałam z różną częstotliwością od około 10 lat.” – powiedziała Stephanie. „Zawsze podobało mi się to jako forma ćwiczeń, ale nigdy tak naprawdę nie działało w sposób konkurencyjny.”

„Zach zawsze bardzo wspiera mnie i moje cele.” – dodała. „Kiedy powiedziałam mu, że myślę o wzięciu udziału w biegu, był podekscytowany, widząc, że jestem kompletna.” Sam Zach powiedział, że nie był zaskoczony, że Stephanie jako pierwsza przekroczyła linię mety.

Po obejrzeniu zdjęć z wyścigu, Stephanie wysłała SMSa do Zacha i powiedziała, że ​​ona i jej przyjaciele żartują, że ktoś powinien ją wpakować do Parku Jurajskiego. „Odkąd utknąłem na kanapie po operacji rekonstrukcji ACL, zrobiłem to.” – powiedział Zach. „Naprawdę nie miałem nic lepszego do roboty i było to przezabawne!”

Jego kolega Seth Cleek był tym, który zasugerował, aby opublikować zdjęcia na Reddit. W ciągu zaledwie jednego dnia zdobył ponad 122 000 polubień! „Napisał do mnie dziś rano: czuję, że miałem zwycięskie numery loterii i ci je dałem!”

I wszystkim, którzy zastanawiają się, czy Stephanie już wycina Zacha z ich zdjęć ślubnych, należy dodać – „Uważa, że ​​te zdjęcia są zabawne!” – powiedział mąż. „Ona ma świetne poczucie humoru.”

Reklama

„W zeszły weekend moja żona wygrała swój pierwszy wyścig”

Reklama

„Oto kilka zdjęć z wyścigu”

„Była zachwycona tymi zdjęciami!”

Reklama
Chcesz więcej?