„Star Wars Disney” wydaje luksusową kolekcję mebli dla najbardziej stylowych fanów!

W tym roku Moc ta została obudzona w fanach „Gwiezdnych Wojen” na całym świecie. Ponieważ ci Jedi czekają na premierę nadchodzącego filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, który będzie miał premierę w kinach 20 grudnia 2019 roku. Ale jest teraz także wiele innych rzeczy, którymi mogą się zająć.

24 czerwca 2019 roku Disney otworzył specjalną sekcję w Disneylandzie w Anaheim w Kalifornii, a fani oszaleli. W ciągu kilku dni od otwarcia pojawiły się doniesienia o kradzieży z parku i sprzedaży akcesoriów online za śmieszne ceny – i tak, byli ludzie chętni do zapłaty.

Cóż, dla entuzjastów „Gwiezdnych Wojen” szukających bardziej legalnego sposobu na zainwestowanie pieniędzy w fandom, Disney nawiązał współpracę z filipińskim projektantem Kennethem Cobonpue, aby wprowadzić wysokiej klasy linię mebli Star Wars, która jest równie stylowa, co nerdy. Cobonpue po raz pierwszy wprowadził kolekcję zeszłej jesieni na Filipinach, ale teraz będzie dostępna w wybranych sklepach i salonach sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Od niewyraźnych podnóżków do włosów Chewbacca po mini lampy Jedi z mieczem świetlnym – meble te są marzeniem największych fanów.

Instagram: @kennethcobonpue

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu