Ta dziewczyna robi cosplaye nieoczekiwane rzeczy, a oto 30 zabawnych zdjęć!

Cosplay naprawdę staje się własną formą sztuki, a tysiące ludzi inwestują czas i pieniądze w tworzenie wyszukanych kostiumów. A wykonanie dobrze wykonanego stroju cosplayowego nie jest tak łatwe, ponieważ może wymagać wielu umiejętności, od szycia po tworzenie, od stylizacji włosów po malowanie ciała i makijaż. Ale jak pokazuje wiele kont w mediach społecznościowych oraz dziesiątki konkursów, liczba tych, którzy wykorzystali te umiejętności, rośnie i rośnie..

Być może jednak te drobiazgowe stroje najpopularniejszych bohaterów dały nam bardzo jednowymiarowe zrozumienie tego, czym jest cosplay. W końcu wiele osób ocenia teraz wartość kostiumu na podstawie dokładności lub atrakcyjności estetycznej. To konto na Instagramie przedstawia zupełnie inny gatunek cosplay, w którym ożywają niezwykłe postacie.

Mira Park występuje pod pseudonimem „Beebinch”, a jej kostiumy na pewno przyciągają wzrok. Można by spojrzeć na jej galerię i powiedzieć, że są one zdecydowanie nieoczekiwane, ponieważ jej pomysły są oryginalne, a co najważniejsze – humorystyczne.

Instagram: @beebinch

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu