Ta firma sprzedaje ochraniacze na nos dla osób, którym zawsze jest zimno!

Zima jest już w drodze! Czas zrobić szybki inwentarz garderoby, aby upewnić się, że jesteś przygotowany. Duży, puszysty płaszcz? Jest. Grube skarpetki? Są. Szal i wełniany kapelusz? Naturalnie. Wygląda na to, że jesteś prawie cały zakryty. Z wyjątkiem… jak utrzymać tę jedną, odsłoniętą część ciała ciepłą, która zawsze wydaje się zaniedbywana – nos?

Cóż, wydaje mi się, że możesz założyć oldschoolową i rockową kominiarkę, ale poza tym, że w niektórych miejscach są one nielegalne, bo są po prostu trochę zbyt… terrorystyczne. Ale nie obawiaj się, rozwiązanie jest tutaj. Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii o nazwie „The Nosewarmer Company” produkuje ochrony na nos w różnych stylach i kolorach i może stać się niezbędnym dodatkiem na zimę. „Wpadłem na pomysł w 2009 roku, kiedy miałem naprawdę zimny nos.” – powiedział w wywiadzie założyciel firmy Sally Steel-Jones. „Noszę moje produkty w domu, nie widać ich na ulicach… jeszcze! Sprzedaję na całym świecie i są zarejestrowane.”

Twórca obawia się, że „wyglądają trochę głupio.” Podobnie robią to bożonarodzeniowe swetry i czapki krasnala, ale wiele osób je nosi. Jest wystarczająco dużo ludzi z zimnymi nosami, aby stworzyć zapotrzebowanie na ocieplacze, pewnego dnia możesz wyglądać głupio chodząc z czerwonym, gołym nosem!

Reklama

Chcesz więcej?