Ta firma zamienia dziecięce rysunki w przytulne pluszowe zabawki!

Wszystkie dzieci próbują narysować to, co wyczarowuje ich mała wyobraźnia, używając tylu kolorów, ile by chciały. I choć niektórzy rodzice mogą dumnie powiesić kolorowe arcydzieła na lodówkach i ścianach, zazwyczaj to wszystko, co możemy zrobić, aby zrozumieć i docenić ich wysiłki. Żyjemy jednak w czasach, w których wszyscy oddychają innowacyjnością, więc nic dziwnego, że ktoś wpadł na pomysł, aby zamienić wszystkie słodkie, dziwne i pozornie bezsensowne rysunki dzieci w prawdziwe pluszowe odpowiedniki. A wyniki są imponujące.

Firma Budsies została założona w 2013 roku przez Alexa Furmansky’ego, którego inspiracją były rysunki jego młodszej siostry. Po obejrzeniu swojej siostry Michelle, wkładającej maskotki do łóżka, pomyślał sobie: „A jeśli mógłbym zamienić rysunek w wypchanego pluszaka przyjaciela, który trwałby wiecznie?” Doprowadziło go to do „pożyczenia” jednego z rysunków Michelle, przedstawiającego jednego z psich stworów o imieniu Dongler i zamienił go w pluszaka w Południowej Florydzie.

„Na początku większość zamówień dotyczyła rysunków dzieci, bazgrołów i innych dzieł sztuki.” – powiedziała przedstawicielka Budsies, Melissa. „Teraz widzimy wszystko, począwszy od pierwszego rysunku dziecka, po szczegółowe oryginalne postacie, postacie autorów książek, maskotki drużyn sportowych i wiele innych. Pomysł jest naprawdę nieograniczony i to sprawia, że ​​Budsies jest tak wyjątkowy.” – dodała.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu