Ta ludzka i psia miłość wędruje razem po norweskiej dziczy, a ich zdjęcia są niesamowite!

Większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że psy są wspaniałe. Są lojalne, zabawne i kochające. Tak można opisać psinę Troja, irlandzkiego setera z pasją do przysmaków i przygód.

4 lata temu George z Norwegii, właściciel firmy Troja, zaczął robić zdjęcia swoim telefonem podczas wycieczek. „Początkowo były to głównie zdjęcia makro roślin, owadów i tak dalej.” – powiedział George. „Troja zawsze towarzyszyła mi podczas wędrówek, ale nigdy nie wpadłem na pomysł zrobienia jej zdjęć, dopóki nie spotkałem ludzi, których poznałem podczas moich wędrówek, którzy komplementowali jej wygląd.” Potem spróbowałem i spodobał mi się efekt, ponieważ stworzyliśmy więcej interakcji między nią a mną podczas naszych wędrówek.”

W listopadzie 2014 r. George założył konto na Instagramie, aby podzielić się przygodami Troji. Teraz konto ma blisko 100 tysięcy obserwujących i wiernych fanów. „Moje inspiracje pochodzą z komentarzy i prywatnych wiadomości, które otrzymuję od ludzi, którzy mówią mi, że zainspirowali się, by bardziej związać ze swoimi psami i bardziej aktywnie z nimi współpracować.” – powiedział George. „Najlepszą rzeczą w posiadaniu tego konta jest interakcja, którą mogę mieć z tak wieloma różnymi typami ludzi, którzy również podzielają tę samą pasję!”

Zapytany, czy Troja ma jakieś nietypowe zachowania, George powiedział: „Myślę, że większość psów ma swoje własne dziwactwa, Troja również, ale nie ma żadnych znaczących poza tym, że kładzie mi swoją łapę na ramieniu, jeśli chce uwagi!”

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?