Te zdjęcia tulipanów sprawią, że będziesz chciał odwiedzić Holandię!

Albert Dros jako fotograf podróży i krajobrazu, spędza dużo czasu w drodze, jednak zawsze stara się być w domu w sezonie tulipanów. Nie zawsze jest to łatwe, ponieważ dokładny czas kwitnienia jest dość losowy. Czasami tulipany pojawią się w kwietniu, a czasem trzeba poczekać do maja. Zwykle są tam przez 2-3 tygodnie w zależności od pogody. Bezpieczne założenie do odwiedzenia to zwykle koniec kwietnia.

Większość turystów wybiera się do słynnego ogrodu tulipanów o nazwie „Keukenhof”. Jest piękny, ale zawsze jest tam bardzo tłoczno. Obejrzenie kwiatów poza Keukenhofem na ziemiach rolników jest na innym poziomie. Można zobaczyć niekończące się tulipany, które rozciągają się aż po horyzont. „Jako holenderski fotograf krajobrazu, przez lata brałem udział w fotografowaniu tulipanów.” – powiedział Albert. „Ale zawsze idę dalej. Uwielbiam ten sezon, każdego roku jestem nim oczarowany. Zawsze mam nowe pomysły, jak je sfotografować i dążę do pokazania ich w różnych warunkach pogodowych.”

To seria zdjęć, które robił przez lata. Zawsze uwielbiał fotografować kwiaty z poziomu ziemi, tym razem jednak dodał zdjęcia z dronu i perspektywy lotu ptaka.

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?