Ten 11-letni chłopiec nauczył się szydełkować w wieku 5 lat i teraz jest mistrzem!

Jeśli uważasz, że tylko babcie lubią szydełkować, będziesz zaskoczony, że nawet niektóre 11-latki też to uwielbiają! Jonah Larson stał się znany w internecie dzięki swojemu niezwykłemu hobby – szydełkowaniu. Chłopak stał się popularny z powodu swoich niesamowitych umiejętności, a dziś ma biznes szydełkowania, ponad 133 tys. fanów na Instagramie, ponad 26 tys. subskrybentów na Youtube i ofertę książek!

Chłopiec urodził się w Etiopii i został adoptowany przez wspaniałą rodzinę. W wieku 5 lat odkrył szydełkowanie i kilka samouczków na Youtube, później był całkowicie od tego uzależniony. Nie zajęło mu długo opanowanie rzemiosła. Wkrótce Jonah zaczął robić rękawiczki, koce i bieżniki.

Z pomocą swojej matki Jennifer, Jonah założył własną firmę o nazwie Jonah’s Hands sprzedającą swoje ręcznie robione towary. Po zdobyciu popularności Jonah otrzymał przytłaczającą liczbę zamówień. Tysiące ludzi chciało kupić przedmioty, więc matka Jonaha postanowiła nie przyjmować wszystkich zamówień, ponieważ szóstoklasista nie byłby w stanie ich wszystkich wypełnić.

Utalentowany 11-latek otrzymuje nawet listy od fanów, którzy podziwiają jego umiejętności, a niektórzy nawet proszą go o lekcje. Szybko zwolennicy zaczęli nazywać Jonaha „cudownym dzieckiem”.

Nie ma wątpliwości, że jest utalentowany, ale także zdobył wysokie wyniki w teście IQ. Dzisiaj, wraz ze swoją matką, Jonah pracuje nad książką „Hello, Crochet Friends!”, ale chłopiec ma jeszcze większe plany na przyszłość. Ciężko pracuje w szkole i ma nadzieję, że pewnego dnia zostanie chirurgiem.

Reklama

Chcesz więcej?