Ten bezpański pies został znaleziony, opiekując się porzuconymi kociętami na uboczu drogi!

Jeśli na tym świecie jest coś, co codziennie ociepla nasze serca, są to zdecydowanie nasi najcenniejsi czworonożni przyjaciele. A spośród nich wszystkie psy można by prawdopodobnie uznać za najbardziej „dające” zwierzęta ze wszystkich. Ta słodka zbłąkana psina właśnie to udowodniła, mimo że sama marzła, nawet się nie wahała i podzieliła się swoim ciepłem z pięcioma porzuconymi kociakami.

Ta urocza suczka została znaleziona w zeszłym tygodniu pilnująca i utrzymująca ciepło pięciu kociąt przy drodze w Ontario w Kanadzie. Nie wiadomo, czy kocięta zostały porzucone przez człowieka, czy też zostały porzucone przez mamę, ale jest pewne, że ich przybrana matka z pewnością o nie dba. Wszystkie sześć zwierząt jest teraz pod opieką Pet And Wildlife Rescue po tym, jak życzliwy obywatel poinformował o nich schronisko.

Pies został nazwany Serenity przez pracowników schroniska i szacuje się, że ma około 2 lat i nadal ma w sobie dziecięcą energię. Pracownicy schroniska powiedzieli, że lubi wychodzić na zewnątrz i będzie biegać w kółko wokół każdej osoby lub obiektu, który jest z nią na dziedzińcu schroniska. „Serenity może być dość nerwowa i trzeba ją nauczyć pewnych manier.” – powiedzieli pracownicy schroniska, ale natychmiast potwierdzili, że już nad tym pracują. Chociaż okazało się, że jest niezłą mamą i zdecydowanie nie ma problemu z kotami, pracownicy schroniska twierdzą, że lepiej by jej było w domu bez małych dzieci. Ale nie jest jeszcze gotowa do powrotu do domu stałego, ponieważ wciąż musi zostać wysterylizowana.

Podczas gdy ludzie zastanawiają się, dlaczego schronisko nie daje Serenity do adopcji wraz z kociętami, z którymi została znaleziona, personel schroniska powiedział, że kocięta nie są wystarczająco dorosłe, aby być same. Mamy nadzieję, że cała szóstka trafi do kochających domów i nigdy więcej nie będzie musiała zamarzać na poboczu drogi!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu