Ten facet nie przestaje wklejać siebie do zdjęć Kendall Jenner i robi to już 10 razy lepiej!

Jako „bliźniacy” Kirby i Kendall Jenner mają wyjątkową przyjaźń. Można jednak powiedzieć, że jest trochę… niedoskonała, bo istnieje tylko na zdjęciach. Kirby przez kilka lat uparcie wklejał się w zdjęcia Kendall, a dzięki temu zyskał aż 1 milion fanów na Instagramie.

„Jako moja starsza siostra bliźniaczka, Kendall i ja dzielimy niezłomną więź, mama mówi, że jesteśmy trochę jak Siegfried i Roy, ale z mniejszą ilością tygrysich ataków i jeszcze więcej magicznych sztuczek.” – powiedział Kirby. „Szczerze mówiąc, naprawdę Kendall robi wiele dla rodziny, przetwarza wszystkie swoje butelki i puszki, a także wspiera wszystkie moje nieudane interesy i marzenia o rurach.”

„Ludzie ciągle pytają mnie o Photoshopa, ale ja dosłownie nawet nie wiem, co to jest. Poprosiłem mojego przyjaciela, Ziti, aby mi to wyjaśnił, bo jest najbardziej znanym komputerowo gościem i to było tak przytłaczające, że zrobiło mi się niedobrze, ale wiesz jak mogę to wytłumaczyć? Po pierwsze, otwieram nowy dokument w programie Microsoft Paint, a potem używam narzędzia ołówka do rysowania ptaka, może miecza lub żyrafy. Potem używam wiadra z farbą, aby wypełnić różne kolory, jest też narzędzie do stempelkowania, ale nie wiem, co robi, a potem drukuję to z drukarki/skanera mamy i przekazuję je moim przyjaciołom.”

Można powiedzieć, że są nierozłączni. Mamy na myśli, że pojawiają się na czerwonym dywanie razem, nawet jedzą razem pizzę. A jeśli nie wiedziałeś, że Kirby jest tylko fanem Kardashianów z boskimi umiejętnościami edycji zdjęć, możesz po prostu uwierzyć w jego kłamstwa. Niewinne i zabawne małe kłamstwa.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu